סדנאות קולינריות

עוגות ויטרינה מהדרין

3 עוגות ויטרינה מיוחדות ועשירות בטעמים ומרקמים, בפרטנציה שתמיד סוחטת מחמאות, הפעם אפרת ליבפרוינד לא חוסכת בהסברים ותלווה אתכן שלב אחר שלב בבניית כל השכבות של העוגה.

הסדנה כולה בנויה על עבודה מעשית מלאה.

מתאים למתחילות ולמתקדמות שמעוניינות בעבודה מעשית ולא רק בצפייה.

  • אודות הסדנה
  • אודות השפית אפרת ליבפרוינד

כתום- בסיס ספקולס הדרים, קרם אננס, קראנץ' קוקוס פסיפלורה, ג'לי מנגו, קונפי קוקוס.

 

אדום-ספונג' דובדבן, מרקחת פירות אדומים, נמלקה וניל, קישוטי שוקולד.

 

ירוק-ג'נואז פיסטוק מקדמיה, קרמו פיסטוק, קונפי ליצ'י, ריסוס ירוק.

מלכת הקונדיטוריה של העולם החרדי״. כותבת טורים לעיתונים חרדים בארץ ובחו"ל, מנהלת עסק מצליח למתוקים, מוציאה ספרי בישול רבי מכר, מעבירה סדנאות בישול וקונדיטוריה בישראל ובארה"ב ויחד עם כל אלה, מגדלת 7 ילדים כאם מסורה.

 

היא נולדה למשפחה חרדית בתל אביב. במהלך שהות עם בעלה בארה"ב נרשמה לקורס קונדיטוריה ב-CIA (המוסד ללימודי קולינריה של ארה"ב). עם שובה לארץ החלה ליישם את מה שלמדה ומאז הכול היסטוריה. לפני 19 שנים פתחה את עסק הקונדיטוריה שלה תחת שמה ובו היא מייצרת פטיפורים, עוגות, קינוחים ומתאבנים לאירועים.

 

בד בבד המשיכה ללמוד וגם היום היא מרבה בנסיעות להשתלמויות רבות בעולם. לפני שבע שנים הוציאה את ספרה הראשון, 'אפרת מגישה'. הספר, הפך לרב מכר - בארץ ובארה״ב. אחריו פרסמה שלושה ספרים נוספים: 'אפרת מגישה בבית' 'אפרת מגישה פסח', ו'אפרת מארחת שפים'.

 

לפני שלוש שנים ייסדה את מגזין 'בופה' ביחד עם עפרה שמעוני. במהלך השנים הפכה ליבפרוינד לסלבריטי של ממש בעולם החרדי. הקינוחים של ליבפרוניד הם כשרים למהדרין בגרסאות חלביות ופרווה, אך האסתטיקה והחדשנות זהים לאלה של הקונדיטורים שנחשבים בפסגת התחום בישראל. 

רוצים לשמוע עוד? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו אלינו לטלפון : 1-700-502-999

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר

סדנאות נוספות שיעניינו אותך

הצג מפה